Advanced Search
we found 0 results
Your search results

اجاره ویلا در خزرشهر

یکی از شهرک های بسیار زیبای ساحلی ایران ٬ شهرک خزرشهر میباشد که در استان مازندران واقع شده است. اگر به دنبال اجاره ویلا در خزرشهر هستید لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر از این شهرک فوق العاده جذاب و دینی همراه ویلاروز باشید.

این شهرک درست در کیلومتر ۶ جاده ی زیبای بابلسر به فریدونکنار واقع شده است. این شهرک به ۲ بخش خزرشهر شمالی و خزرشهر جنوبی تقسیم میشود. شهرک های شمالی و جنوبی خزرشهر در مقابل یکدیگر قراردارند.  ویژگی های را اشاره میکنیم که خاص بودن شهرک خزرشهر را برای مخاطبان به فریاد میکشد تا مخاطبان آرزوی دیدن این شهرک را از اعماق وجود احساس کنند.

هوای کاملا پاکیزه خزرشهر که ریه های مسافران را پر از اکسیژن لذت میکند. دریایی پاک بدون هیچ گونه آلودگی که لذت شنا را ۲ چندان میکند .بی خطر بودن دریای خزرشهر به خاطر بافتی که سال ها قدرت خداوند را به تصویر میکشد تا خانواده ها از لذت کودکان شان در آب های خزرشهر احساس امنیت کنند. در خزرشهر تابستان طرح دریا برای مردان و زنان برپا می شود.

مرکز تخصصی اجاره ویلا در خزرشهر – وبسایت ویلاروز . آی آر 

اجاره ویلا در خزرشهر

این شهرک پس از انقلاب ساخته شده است و از همان سال ها مدیریت مجموعه با جذب بهترین امکانات برای رفاه حال مسافران تلاش میکنند . تا گردشگران ایرانی و خارجی از لحضه لحضه ی حضور در این شهرک لذت ببرند.

از تهران مرکز خستگی ها تا شهرک خزرشهر مرکز رهایی و زیبایی ها کمتر از ۳ ساعت فاصله هست که میتواند حال هر مسافری را عالی کند. امکانات خزرشهر آنقدر کامل است که میتوانید روزهای زیادی در این شهرک به لذت و تفریح بپردازید و خسته نشوید.

گاهی درآب های زیبای این شهرک شنا کنید و گاهی در اماکن ورزشی (هر رشته) به ورزش بپردازید و گاهی برای رفع خستگی به رستوران های مدرن این شهرک مراجعه کنید و از حضورتان لذت کافی را ببرید.

یکی از ویژگی های خزرشهر خلوت بودن آن است چرا که ورود برای عموم آزاد نیست و باید کارت ورود داشته باشید ازافرادی که ویلا در این شهرک اجاره میکنید.

دوچرخه سواری لب ساحل میتواند در غروب خورشید فوق العاده باشد. خزرشهر میتواند چشم اندازی زیبا برای شما خلق کند.علاوه بر آن در ساحل خزرشهر امکان کرایه جت اسکی وجود دارد که میتوانید هیجانی وصف نشدنی را تجربه کنید .

اجاره ویلا در خزرشهر را با ویلاروز تجربه کنید !!!

اجاره ویلا در خزرشهر

هرآنچه بگوییم نمیتواند زیبایی و امکانات خزرشهر را وصف کند. در این شهرک ده ها ویلای لوکس وجود دارد که شب و روز میتواند صدای لذت بخش موج دریا را به اعماق وجودتان منتقل کند. امنیت بالای خزرشهر مقصدی است برای گردشگرانی که قصد دارند ازاعماق وجود لذت ببرند.. بهتر است بگوییم در شهرک خزرشهر آزادی را کاملا احساس کنید.

ویلاروز به شما کمک میکند در بهترین زمان و با کمترین هزینه ها به خزرشهر این شهرک رویایی سفر کنید.

ویلا روز – مرکز اجاره ویلا در شمال – اجاره ویلا ارزان 

با تشکر

برای اجاره ویلا در خزرشهر کافی است٬همراه ویلاروز باشید :

09118930258 آقای صالحی
09114774813 خانم رشیدی

  • اعلام تاریخ سفر و نوع ویلای درخواستی به اپراتور
  • مشاوره رایگان برای انتخاب بهترین ویلاها
  • ارسال عکس های ویلا از طریق تلگرام یا ایمیل و …
  • پرداخت ۵۰ درصد هزینه اقامت
  • پرداخت ۵۰ درصد هزینه زمان تحویل ویلای انتخاب شده
هدف ویلاروز آرامش و امنیت شما درسفر میباشد. vilarooz.ir

آخرین دیدگاه‌ها