Advanced Search
we found 0 results
Your search results

اجاره ویلا در رامسر

شهرهای استان مازندران هر کدام دارای ویژگی های منحصربفرد هستند. رامسر در بین این همه زیبایی به عروس شهرهای شمال معرف است. رامسر با تابستان گرم و مرطوب و زمستان سرد غربی ترین شهر استان مازندران است که از سمت شمال به دریای بزرگ خزر٬ از جنوب به رشته کوه های البرز ٬ از سمت شرق به تنکابن رویایی ٬از غرب به چابکسر ختم می شود …

اجاره ویلا در رامسر به چند دلیل پیشنهاد میشود که در ادامه به آن اشاره میکنیم . بدترین سلیقه ها در رامسر محو زیبایی میشوند. شهری که دریا و جنگل را در کنار هم به مسافران هدیه میکند.خوش آب و هواترین منطقه های ییلاقی را در رامسر میتوانید کشف کنید ( مانند مناطق جواهرده رامسر )

اجاره ویلا در رامسر

جاذبه های رامسر وصف نشدنی است که ما فقط میتوانیم به چند مورد از آن اشاره کنیم …

فصل تابستان جاده های شلوغ شمال قابل تصور نیست زیبایی های خاص خودش را دارد اما برای برخی خستگی مسیر لذت سفر را کم میکند. رامسر با داشتن فرودگاه میتواند میزبان رویایی شما باشد.

در 5 کیلومتری غرب رامسر تله کابین رامسر قرار دارد که تنها تله کابین خاورمیانه است که میتواند دریا را به جنگل های سرسبز متصل کند. این یعنی اوج لذت در میان جنگل های انبوه و بی کران دریای خزر …

چشمه های آب گرم با خاصیت درمانی در کنار ساحل دریای رامسر میتواند ساعت ها آرامش را با چشم اندازی زیبا به ارمغان بیاورد… کسانی که دنیای آنها پر از کشف طبیعت است میتوانند بوستان جنگلی صفارود را انتخاب کنند که میان دره ای عجیب قرار گرفته است بخاطر جنگل زیبا و آب معدنی و رودخانه ی آرام و دلنشینی که دارد. خاص بودن این منطقه را باید از نزدیک لمس کرد. چرا که واژه ها نمیتوانند اوج زیبایی را به قلب و ذهن شما منتقل کنند.

آیا میدانید یکی از بنام ترین هتل های خاورمیانه از نظر موقعیت مکانی و معماری هتل قدیم رامسر است؟ این هتل در مرکز شهر رامسر قرار دارد که در میان کوه ها با چشم اندازی سرسبز در سه طبقه ساخته شده است.

اجاره ویلا در رامسر

شهر زیبای رامسر آبشارها و رودها و کوهها و غارهای دیدنی و هیجان انگیز هم دارد که به معنای واقعی بی شمار است و فقط میتوانیم به چند مورد اشاره کنیم : کوه سماسوس که بلند ترین کوه رامسر است و شیطان کوه که عجیب زیبا است . رودهای رامسر ٬نمک ابرود ٬ قله مارکوه و غار بام بامه میتواند ساعت ها لذت بخش باشد.

رامسر فقط گزینه ای برای تفریحی نیست ٬ قلعه تاریخی گرسماسر و عمارت موزه تماشاگه خزر بخاطر آثار زیبا و منحصر به فرد ایرانی مورد بازدید مسافران و گردشگران قرار گرفته است …

ویلاهای لوکس و چسبیده به ساحل رامسر را انتخاب کنید تا گوشه ای از بهشت را رو زمین لمس و درک کنید …

ویلاروز مرکز اجاره ویلا در شمال کشور است . کافی است به ویلاروز اعتماد کنید تا سفری با جنس آرامش و اطمینان را تجربه کنید .

با تشکر / vilarooz.ir

اجاره ویلا در رامسر ۷ روز هفته و ۲۴ ساعته 

09118930258 آقای صالحی

09114774813 خانم رشیدی

اعلام تاریخ سفر و نوع ویلای درخواستی به اپراتور

  • مشاوره رایگان برای انتخاب بهترین ویلاها
  • ارسال عکس های ویلا از طریق تلگرام یا ایمیل و …
  • پرداخت ۵۰ درصد هزینه اقامت
  • پرداخت ۵۰ درصد هزینه زمان تحویل ویلای انتخاب شده
قیمت مناسب اجاره ویلا را با ویلاروز تجربه کنید. vilarooz.ir

آخرین دیدگاه‌ها