Advanced Search
we found 0 results
Your search results

اجاره ویلا در فرح آباد ساری

استان مازندران در ذهن ایرانیان عزیز با دریای وسیع و زیبا – جنگل های انبوه – کوه های سرسبز  و … تداعی میشود. اگر به شما اجاره ویلا در فرح آباد ساری را پیشنهاد میکنیم چون فرح آباد در قلب استان مازندران یعنی ساری واقع شده است که میتواند امواج لذت را روزها به قلب و ذهن شما منتهی کند.

سواحل زیبای فرح آباد که فراتر از ۱۵ کیلومتر است برای تفریح و پیاده روی ساحلی آن هم ماسه ای وصف نشدنی است. در زمان پیاده روی و تفریح در ساحل فرح آباد پرندگان مهاجر را به تماشا بنشینید که میتواند زیبایی های خداوند را در یک قاب به تصویر بکشد.

 

اجاره ویلا در فرح آباد ساری

برای وصف فرح آباد بهتر است رودخانه ی تجن را از نزدیک لمس کنید که عریض بودن این رودخانه برای کویرنشینان٬ دریا است که ابتدا و انتهای فرح آباد را فتح میکند . جلگه های وسیع و سراسر سرسبز که حاصلخیز بودن آن ها برکت را هدیه ی مردمان منطقه کرده است میتواند به ریه های شما لذت را تزریق کند تا سراسر وجودتان غرق آرامش شود.

صیدگاههای ماهیگیری فرح آباد میتواند تجربه ای جدید برای شما خلق کند تا ببینید ولمس کنید ماهیگیری و لنج ها چه صحنه ای را رقم میزنند.  جاذبه های جغرافیایی فرح آباد با میوه های رنگی و باغ های متنوع شاید قابل وصف نباشد٬ چرا که واژه ها درمانده زیبایی اند …

کاخ جهان‌نما که عظمت معماری است تلفیق هنر غرب و شرق عالم است.در قسمت شمالى مجموعه تاريخى فرح‌آباد میتوانید از این معماری دیدن کنید و عمق معماری را لمس کنید .

پل شاه عباسى ٬پلی که نیمه ویران است و میتواند گذشته را کاملا در ذهن ها بازسازی کند. این پل روی رودخانه تجن در منطقه فرح اباد واقع شده است.

اجاره ویلا در فرح آباد ساری

 

پلاژهای وسوسه انگیز فرح آباد – محصولات محلی و صنایع دستی زیبا -جاده های وسط دشتهای سرسبز و کشتزارها و .. همه و همه جسم و روح آدم رو برای میزبانی در فرح آباد آماده میکند. جاذبه های اقامتی و پذیرایی فرح آباد با طرح های ابتکاری میتواند مدرن یا سنتی بودن را برای سلیقه ی شما تداعی کند. فرح آباد همه ی امکانات را دارا است و میتواند سرآغاز یک سفر رویایی باشد …

تیم مدیریتی ویلاروز آماده پاسخ گویی به سوالات شما عزیزان است تا در کنار هم برای شما سفری خاطرانگیز – امن و ارزان را رقم بزنیم .

با تشکر

ویلاروز – مرکز جامع  اجاره ویلا در شمال 

برای اجاره ویلا در فرح آباد ساری با ما در ارتباط باشید :

09118930258 آقای صالحی
09114774813 خانم رشیدی

  • اعلام تاریخ سفر و نوع ویلای درخواستی به اپراتور
  • مشاوره رایگان برای انتخاب بهترین ویلاها
  • ارسال عکس های ویلا از طریق تلگرام یا ایمیل و …
  • پرداخت ۵۰ درصد هزینه اقامت
  • پرداخت ۵۰ درصد هزینه زمان تحویل ویلای انتخاب شده
برای خاطره سازی کنار شما هستیم. vilarooz.ir

آخرین دیدگاه‌ها