Advanced Search
we found 0 results
Your search results

اجاره ویلا در فریدونکنار

شهر توریستی فریدونکنار را بیشتر بشناسید و برای اجاره ویلا در فریدونکنار با کارشناسان ویلاروز مشورت کنید. آب هوای معتدل فریدونکنار در فصل تابستان میتواند دلچسب باشد وقتی طول ساحل آن بیشتر از ۸ کیلومتر است . ساحل آن متفاوت چرا که شیب دریا خیلی ملایم است و بستر شنا بدون آلودگی میتواند جنس سفر را سال ها در خاطره حفظ کند.

یکی دیگر از شهرهای ساحلی استان مازندران شهر فریدون کنار است که بین دو شهر بابلسر٬ مهد زیبایی و محمودآباد٬ سرزمین شگفتی ها  قرار گرفته است. بعد از شهرساحلی چالوس  دومین انتخاب مسافران و گردشگران برای تفریح و کشف عجایب خداوند شهر فریدونکنار است.

فریدونکنار دارای یک بندر چند منظوره است که بندر شاهراهه آبی شمال کشور محسوب میشود. همه ی کشتی های تجاری از آن گذر می کنند که میتواند دریای فریدونکنار را تماشایی تر کند. آیا میدانید فریدونکنار نزدیک ترین شهر ساحلی شمال به پایتخت است؟ این فاصله حدود ۲۰۰ کیلومتر است . که برای تهران نشین ها میتواند مسیری کوتاه و لذت بخش باشد.

اجاره ویلا در فریدونکنار

یکی از جاذبه های گردشگری فریدونکنار تالاب زیبای این شهر است که از تنوع گیاهان و جانوران آبزی برخوردار است به دلیل وجود کمیاب ترین موجود زنده ایران در زمستان که درنای سیبری است به یکی از غنی ترین اکوسیستم های تالابی شمال ایران تبدیل شده است و میتواند ناب ترین ها را به چشم مسافران تقدیم کند.

البته در این تالاب غیر از درنای سیبری از پرندگان دیگری مثل پلیکان زیبا – غازهای عجیب – قو – شاهین  و….دیده می شود که زیبایی این تالاب را چند برابر کرده است برای میزبانی از مسافران ایرانی و خارجی .

اگر می خواهید ازاین تالاب زیبا دیدن کنید از بزرگراه بابلسر به بابل استفاده کنید …از دیگر جاذبه های گردشگری فریدونکنار ساحل ماسه ای با امتداد 10 کیلومتری است که میتواند مسیری امن با چشم اندازی وصف نشدنی برای پیاده روی های دو نفره باشد.

بازر بزرگ ماهی فروشان فریدونکنار طعم لذیذی را برای مسافران خلق میکند که سال ها خاطره ساز است .باغ پرندگان با متفاوت ترین گونه ها – پارک زیبای ساحلی لاله از دیگر جذابه های این شهر است …

اجاره ویلا در فریدونکنار

در مسیر بازگشت از فریدونکنار میتوانید سوغات هایی را با خود ببرید که هویت آن منحصربفرد است ٬ به عنوان مثال برنج محلی با عطری کم نظیر – انواع ماهی ( خاویار – سفید و ..) میوه های فصلی مثل ( ازگیل محلی ) و …

فریدونکنار شهر طلای زنده است به دلیل برنج های محلی و خوش طعم  – شهر مروارید است به خاطر خاویار کمیابش …

فریدونکنار انتخاب هوشمندانه ی مسافران …

ساحل ماسه‌ ای با امتداد بیش از ۱۰ کیلومتری که در ایران کم نظیر است .

زیستگاه بین‌المللی درنای سیبری که در ایران و جهان منحصربفرد است.

پل تاریخی شهرستان فریدون‌کنار که شهر را به ۲ بخش شرق و غرب تقسیم میکند .

زمین‌های شالیزار با وسعت بی پایان

پارک جنگلی زاهدکلا و سوته برای سلیقه های متفاوت

سقاخانهٔ تاریخی کریمکلا برای تماشای تاریخ فریدونکنار

امامزاده سید محمد برای روزهایی از جنس آرامش

و …

ویلا های مدرن و لوکس در کنار ساحل فریدونکنار  را از سایت ویلاروز انتخاب کنید . ویلاهایی متفاوت – ارزان قیمت به همراه مشاوره قبل از رزرو …

با تشکر / ویلاروز – مرکز اجاره ویلا در شمال کشور 

اجاره ویلا در فریدونکنار با یک تماس در ۲۴ ساعت شبانه روز امکان پذیر است .

09118930258 آقای صالحی
09114774813 خانم رشیدی

  • اعلام تاریخ سفر و نوع ویلای درخواستی به اپراتور
  • مشاوره رایگان برای انتخاب بهترین ویلاها
  • ارسال عکس های ویلا از طریق تلگرام یا ایمیل و …
  • پرداخت ۵۰ درصد هزینه اقامت
  • پرداخت ۵۰ درصد هزینه زمان تحویل ویلای انتخاب شده
هدف ویلاروز اقامت مسافران در بهترین ویلاهای شمال کشور است. vilarooz.ir

آخرین دیدگاه‌ها