Advanced Search
we found 0 results
Your search results

اجاره ویلا در متل قو

آیا میدانید نام دیگر متل قو ٬ سلمانشهر است؟ اگر قصد اجاره ویلا در متل قو را دارید بهتر است این منطقه را ابتدا بیشتر بشناسید … متل قو شهری است که در سال های اخیر مورد توجه گردشگران ایرانی و خارجی قرار گرفته است. همراه ویلاروز باشید تا متل قو را بیشتر بشناسید …تک تک شهرهای مازندران زیبا است .

سلمانشهر در استان مازندران واقع شده است. به علت وجود یک متل به نام قو این شهر را متل قو می نامند.جمعیت متل قو کمتر از ۱۵ هزار نفر است. از شمال به دریای بی کران خزر متصل است ٬ از شرق به کلارآباد زیبا و از غرب به شهر عباس آباد متصل است.

۶۵۰ هکتار وسعت منظقه متل قو است. فاصله این شهر با مرکز استان( ساری) ۱۹۵ کیلومتر است. متل قو ۲۱۵ کیلومتری شمال شرقی کلان شهر تهران قرار دارد. در نواحی شمالی متل قو دریای خزر و ساحل ماسه ای زیبا را می شود ساعت ها به تماشا نشست. ارتفاعات ییلاقی و جنگلی متل قو در دامنه ی کوه استوار البرز در جنوب این شهر ٬ اوج زیبایی را به ارمغان آورده است.

اجاره ویلا در متل قو

کم بودن فاصله ی ساحل دریای متل قو و دامنه ی کوه و همچنین نزدیک بودن متل قو به غار دانيال که در زیبایی کم نظیر است ٬ جذابیت منظقه را فوق العاده کرده است. که میتواند این جذابیت ها هر گردشگری را روزها متحول کند.

کسانی که به منطقه متل قو سفر کرده اند از آن به عنوان دوبی ایران نام میبرند. چرا که با ورود گردشگران در سال های اخیر٬ برج های بزرگی ساخته شده است که میتواند امنیت ٬ آرامش ٬ جذابیت  را برای مسافران به همراه داشته باشد.

امتیازهای متل قو بی شمار است که به چند نمونه آن اشاره میکنیم … ۱- متل قو از یک سمت به جنگل های سرسبز مشرف است و از سمت دیگر به دریا منتهی می شود. این فرصتی است برای گردشگرانی که دوست دارند دریا و جنگل را همزمان تجربه کنند. ۲- نقش تفرجگاهی متل قو ٬ چرا که در مسیر ارتباطی چالوس و تنکابن واقع‌شده است و میتواند یک میان وعده از جنس هیجان و آدرنالین بالا باشد.۳- طبیعت زیبا – برج های عظیم – کوه و دریا – روستاهای مجاور و نزدیک فوق العاده جذاب با ویژگی های خاص – غذا و لباس های محلی و …

اجاره ویلا در متل قو به همراه پشتیبانی ویلاروز . آی آر 

اجاره ویلا در متل قو

همه و همه در کنار هم مدرن و سنتی بودن را برای شما به ارمغان می آورد. با هر سلیقه ای مجذوب متل قو خواهید شد. چرا که ویژگی های متل قو هرگز یکنواختی برای مسافر به وجود نمی آورد.

بهترین فصلی که میتوانید از متل قو بیشتر لذت ببرید از ابتدای اردیبهشت تا پایان شهریورماه است. مسیرهای ارتباطی به متل قو را مرور میکنیم تا شما بتوانید از نزدیک هرآنچه گفتیم را عمیق تر درک کنید …

مسیر اول: جاده چالوس، چالوس، متل قو

مسیر دوم: اتوبان قزوین – رشت، رشت، لاهیجان، رامسر، متل قو

مسیر سوم: جاده هراز، محمودآباد، چالوس، متل قو

اجاره ویلا در متل قو یعنی سرآغاز تحولی جدید در افکار و دیدگاه شما نسبت به ایران عزیز …

ویلاروز – مرکز اجاره ویلا در شمال

vilarooz.ir

بهترین مسیر برای اجاره ویلا در متل قو را در ادامه دنبال کنید:

09118930258 آقای صالحی
09114774813 خانم رشیدی

اعلام تاریخ سفر و نوع ویلای درخواستی به اپراتور

  • مشاوره رایگان برای انتخاب بهترین ویلاها
  • ارسال عکس های ویلا از طریق تلگرام یا ایمیل و …
  • پرداخت ۵۰ درصد هزینه اقامت
  • پرداخت ۵۰ درصد هزینه زمان تحویل ویلای انتخاب شده
پشتیبانی قبل از آغاز سفر و در مدت اقامت با ویلاروز.  vilarooz.ir

آخرین دیدگاه‌ها