Advanced Search
we found 0 results
Your search results

اجاره ویلا در محمودآباد

با محمودآباد بیشتر آشنا شوید …

 

یکی از زیباترین شهرستان های استان مازندران ٬ شهرستان محمودآباد میباشد. اگر به دنبال اجاره ویلا در محمود آباد هستید لطفا دقایقی همراه ما باشید. زیبایی محمودآباد به این خاطر است که حبس شده است در بین زیبایی هایی که هر کدام دنیایی از شگفتی هستند. از شمال به دریای بیکران مازندران از شرق متصل است به بابلسر زیبا ٬ از جنوب به آمل وصف نشدنی و از سمت غرب به نور ٬ یکی از شگفتی های طبیعت ختم شده است.

بر اساس آخرین سرشماری ها این شهرستان بیشتر از ۹۵ هزار نفر جمعیت دارد. اقتصاد محمودآباد بر پایه گردشگری – ماهیگیری و کشاورزی استوار است.

ساحل زیبای محمودآباد از نظر توسعه توریسم ساحلی بسیار اهمیت دارد چرا که همه ساله هزاران گردشگر خارجی و میلیون ها ایرانگرد را جذب خود میکند. محمودآباد صرفا ساحل زیبا ندارد بلکه غرق شده است در بین مکان های دیدنی که هر کدام دنیایی از توصیف دارند .

اجاره ویلا در محمودآباد

اجاره ویلا در محمودآباد در سایت ویلا روز . آی آر

پارک ملت ساحلی، پارک مرکزی ساحلی، پارک لاله ی ساحلی، پارک طاهباز، سرزمین رویاها ساحلی، جنگل تشبندان، جنگل بونده، آب بندان های سوراخ مازو، شهر بازی الماس در پارک مرکزی و … بخشی از جاذبه های محمودآباد زیبا میباشد. پوشش جنگلی محمودآباد میتواند در کنار ساحل زیبای آن عمیق تر از لذت به شما آرامش دهد.

بهتر است بدانید ٬ ساحل دریای سرخ رود ٬ساحل زیبای این منطقه یکی از پرجاذبه ترین مناطق گردشگری منطقه محمود آباد می باشد.

فاصله بین تهران و محمودآباد ۲۰۸ کیلومتر است و زمان 3 ساعت و 30 دقیقه است برای رسیدن به دنیایی از زیبایی ها و فاصله گرفتن از پایتخت شلوغ و خسته کننده. نزدیک ترین شهر ساحلی زیبا به پایتخت ٬ ساحل محمودآباد می باشد که میتوانید برای رفع خسنگی ها و جذب آرامش به ساحل محمود آباد سفر کنید.

مجموعه توریستی سرزمین رویاها – پلاژ خط آهی (٥ کیلومتری محمود آباد به سمت فریدونکنار) را به شما پیشنهاد میکنیم چرا که در این منظقه محل شنای آقایان و بانوان از هم جدا است – امکانات قایق سواری – ماهیگیری و وجود سفره خانه های سنتی احساس بهتری به شما میدهد.

لباس های محلی استان مازندران و به ویژه محمودآبادی ها میتواند برای شما هیجان انگیز باشد. میتوانید از لباس های شاد با تنوع رنگ بالای آنها استفاده کنید و از لباس های رسمی کمی فاصله بگیرید.

غذاهای سنتی این منطقه میتواند لذیذ ترین طمع ها را برای شما به ارمغان بیاورد. تا به معنای واقعی به ایرانی بودن تان افتخار کنید.

به طور خلاصه اگه دنبال محیطی امن با امکانات ویژه هستید ( انواع مراکز خرید ایرانی و خارجی ٬ انواع رستوران های مدرن خارجی و سنتی ٬ ساحل زیبا ٬ پوشش جنگلی زیبا و … ) ما به شما محمودآباد را پیشنهاد میکنیم تا اوج هیجان را با هزینه ی مناسب تجربه کنید.

میتوانید در مسیر بازگشت از محمودآباد از گلیم های شاد و زیبا، جاجیم های خوشگل، سفال های وصف نشدنی، ظروف و مجسمه های چوبی، پارچه های سنتی زیبا و دست بافت های سنتی که از مهم ترین سوقات این منطقه است خرید کنید و در کنار عکس های زیبا و غذاهای محلی کلکسیونی کوچک از محمودآباد را برای دوستان خود سوقاتی ببرید. تا آنها هم سهمی کوچک از لذت سفر به محمودآباد را تجربه کنند.

اگر قصد دارید زیبایی ها و اوج هیجان را لمس کنید باید سفر کنید . متن ها و عکس ها هرگز به شما لذت نمیدهند . سفر کنید تا محمودآباد را در ابعاد دیگری لمس کنید…

اجاره ویلا در محمودآباد به همراه مشاوره رایگان در سایت ویلا روز

با ویلا روز اجاره ویلا در شمال را با یک تماس تجربه کنید.

با تشکر

برای اجاره ویلا در محمود آباد از طریق زیر می توانید اقدام نمایید:

09118930258 آقای صالحی
09114774813 خانم رشیدی

  • اعلام تاریخ سفر و نوع ویلای درخواستی به اپراتور
  • مشاوره رایگان برای انتخاب بهترین ویلاها
  • ارسال عکس های ویلا از طریق تلگرام یا ایمیل و …
  • پرداخت ۵۰ درصد هزینه اقامت
  • پرداخت ۵۰ درصد هزینه زمان تحویل ویلای انتخاب شده
هدف ما آرامش شما در سفر کردن میباشد.vilarooz.ir

آخرین دیدگاه‌ها