Advanced Search
we found 0 results
Your search results

اجاره ویلا در نمک آبرود

اجاره ویلا در نمک آبرود به چند دلیل تصویه میشود. قصد داریم از شگفتی های شهر توريستي نمك آبرود بگوییم تا در اولین فرصت به نمک آبرود سفر کنید و هیجان و شگفتی های خداوند را از نزدیک لمس کنید.

این شهر توریستی در استان مازندران و دقیق تر در ۱۲ کیلومتری غرب چالوس واقع شده است. وسعت منطقه ای که این شهرتوریستی دربرمیگیرد بالغ بر ۶۰۰ هکتار است. حد جغرافیای نمک آبرود فوق العاده دیدنی است چرا که حد شمالی آن را اراضی دریای زیبای خزر و حد جنوبی آن را ارتفاعات بسیار شگفت انگیز مدوبن تشکیل داده است.

درجنوب نمک آبرود با جنگل های فشرده و دیدنی رو به رو می شویم و در شمال آن با پارک های جنگلی بنفشه و شمشاد که فوق العاده دیدنی هستند. با بیشتر از ۱۵۰ هکتار یکی از زیبایی های منطقه محسوب میشوند. آب و هوای نمک آبرود معتدل خزری است که میتواند برای ریه های خسته فوق العاده لذت بخش باشد.

اجاره ویلا در نمک آبرود

یکی از دیدنی های نمک آبرود در حاشیه جنوب شرقی آن قرار دارد که میتوان از آن به عنوان بزرگترین تله کابین کشور نام برد. زمانی که سوار بر تله کابین میشوید میتوانید حدودا ۱۲-۱۳ دقیقه از زمین فاصله بگیرید و در ارتفاع حدود ۹۵۰ متری به سمت قله  کوهستانی مدوبن با اشراف کامل بر منظره زیبای پانورامای جنگل و دریای خزر به اوج لذت خود برسید.

از دیدنی های نمک آبرود میتوانیم به دریاچه مصنوعی به وسعت یک دریا – زمین تنیس مدرن، پیست دوچرخه سواری برای آقایان و خانوم ها به صورت جداگانه – پاور هنگ گلایدر و اسکای واکر، شهر بازی متفاوت و دوست داشتنی نمک آبرود اشاره کرد. (اجاره ویلا در نمک آبرود)

اجاره ویلا در نمک آبرود

اگر قصد دارید با هواپیمای دو نفره بر فراز آسمان به شگفتی ها خیره شوید نمک آبرود این رویا را به واقعیت تبدیل میکند. مراکز خرید متنوع با قیمت های مناسب – رستوران های سنتی میتواند در کنار سایر بخش ها برای شما جذاب و لذت بخش باشد.

طبیعت بکرنمک آبرود و مجموعه سورتمه سواری در روزهای آخر سفر میتواند برای خلق خاطره ای خوش عالی باشد.

میتوانید با کارشناسان تیم ویلاروز مشورت کنید و سفرخود را همین آخر هفته در نمک آبرود تجربه کنید.

اجاره ویلا در شمال – ویلا روز 

اگر قصد دارید لذت سفر به نمک آبرود را تجربه کنید :

09118930258 آقای صالحی
09114774813 خانم رشیدی

اعلام تاریخ سفر و نوع ویلای درخواستی به اپراتور

  • مشاوره رایگان برای انتخاب بهترین ویلاها
  • ارسال عکس های ویلا از طریق تلگرام یا ایمیل و …
  • پرداخت ۵۰ درصد هزینه اقامت
  • پرداخت ۵۰ درصد هزینه زمان تحویل ویلای انتخاب شده
برای خلق خاطره ای خوش کنارتان هستیم. vilarooz.ir

آخرین دیدگاه‌ها