چگونه از تراس خود در زمستان لذت ببریم؟

Sunday، ۴ Aabaan ۱۳۹۹

ایده‌های فروانی وجود دارد تا شما بتوانید در فصل‌های سرد سال، از فضای آزاد در تراس، باغ یا ویلایتان حداکثر لذت را ببرید و یک فضای آرام، گرم و صمیمی را فراهم کنید. شاید این پرسش را داشته باشید که چطور می توانم از فضای باز باغ و تراس خود در آن هوای سرد لذت ببرم؟! مبلمان باغی ویلاروز، به شما یاری می رساند تا محیطی گرم و دلنشین را در فصل سرد سال برای خود و خانواده عزیزتان فراهم سازید.


بهره‌گیری از شومینه و فایرپیت ( آتشدان ) در فضای باز

برای دلنشین کردن یک دورهمی آرام زمستانی، صد البته که به یک سیستم گرمایشی خوب نیاز دارید. به کارگیری شومینه، یک فضای دلنواز، شیک و لوکس برای شما بوجود می‌آورد. می‌توانید از شومینه‌های بزرگ و دست‌ساز بهره ببرید و اگر برایتان میسر نیست، فایرپیت های آماده نیز انتخاب بسیار مطلوبی است.


فایرپیت‌ ها با فراهم کردن گرمای جمع دوستانه شما به علت داشتن فرمتی مشابه به میز امکان پذیرایی را نیز برای میزبان فراهم می‌کنند.

نصب هیتر قارچی در تراس و حیاط

اگر امکان ساخت شومینه در فضای باز ویلایتان را ندارید، به سادگی می‌توانید از یک گرمایش فضای باز یا هیتر قارچی استفاده کنید. اضافه کردن یک بخاری قارچی به فضای باز باغ یا ویلا، سبب می‌شود در حالیکه از یک شب سرد زمستانی نهایت لذت را می‌برید، گرم و آسوده بمانید.

محصور کردن فضای بیرونی

این راهکار، یکی از قدیمی‌ترین متدها برای افرادیست که می‌خواهند فضای باز تراس و حیاطشان را برای فصول سرد سال، قابل استفاده کنند.

شما می‌توانید با نصب پنل‌های پلی کربنات یا شیشه‌ای دور تا دور فضای باز تراس یک نشیمن زمستانی بسازید. با این کار، در عین این اینکه محیط گرم می‌شود، امکان دیدن مناظر اطراف نیز فراهم میگردد. نصب این گونه پنل‌ها علاوه بر این به در امان ماندن فضای باز تراس شما از رطوبت باران و برف نیز کمک شایانی می نماید.

با استفاده از لوازم و تجهیزات مبلمان باغی ویلاروز، می‌توانید در سردترین فصول سال، محیطی گرم، دلنشین و زیبا بسازید و با تماشای برف و باران زمستانی در مصاحبت با خانواده و دوستان نهایت لذت را ببرید.